27841 البرز 1402/02/12 - 17:00

رحیم خاکی مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز شد

رحیم خاکی با حکم عزت‌اله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به عنوان مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز معرفی شد.

به گزارش دیوان نیوز؛ مراسم معارفه مدیر کل جدید میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز روز سه‌شنبه 12 اردیبهشت 1402 با حضور جواد واحدی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها، نادر زینالی مدیر کل امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و احمد افضلی معاون امور عمرانی استانداری البرز برگزار شد.

در این مراسم معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن قدردانی از زحمات محمدی مدیر کل اسبق و یحیی دارایی سرپرست پیشین این اداره کل با اشاره به اینکه استان البرز از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است ابراز امیدواری کرد که با درایت موجود در مدیر کل جدید اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز، پیشبرد فعالیت ها در این حوزه به خوبی صورت بگیرد.
جواد واحدی بر وجود تعامل بین دستگاهی برای انجام هر چه بهتر فعالیت‌ها در این حوزه تأکید کرد و گفت: فعالیت های این وزارتخانه‌، فراحاکمیتی و حتی فراوزارتخانه‌ای است و نیاز به همکاری همه جانبه دارد.
معاون مجلس، حقوقی و امور استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با آرزوی توفیق روزافزون برای مدیر کل جدید افزود: امیدواریم با تلاش روز افزون و پیگیری‌های متعدد و با توجه به ارتباطات مؤثر با وزیر محترم قطار توسعه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی در در البرز با سرعت لازم پیش برود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به آقای خاکی مدیر کل جدید این اداره کل و تشکر از مدیر کل و سرپرست سابق گفت: انتظار استاندار تحول در استان از لحاظ گردشگری است که در ماه‌های اخیر زحمات بسیاری در این زمینه کشیده شد.
احمد افضلی اظهار کرد: به گونه ای که ستاد خدمات سفر نوروز استان البرز از لحاظ عملکرد در کشور جزو بهترین‌ها بود.
او با اشاره به اینکه البرز محل گذر به 14 استان است افزود: دو محور پر تردد در البرز وجود دارد به گونه ای که پرترددترین معابر را بعد از تهران در البرز داریم ولی با تلاش‌های صورت گرفته در ستاد خدمات سفر کمترین تصادفات را در محورها داشتیم.
مدیر کل جدید اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی البرز گفت: ضمن تشکر از حسن اعتماد وزارت نهایت تلاش خود را برای انجام مأموریت های محوله وزیر محترم به کار می‌بندم.
رحیم خاکی با اشاره به اینکه فعالیت‌ها در حوزه این وزارتخانه متنوع و تأثیرگذار است اظهار کرد: امید که با تلاش و همکاری مدیران استانی و تعاملات با وزارتخانه اهداف را به انجام برسانیم. برنامه ای مدون نیز در حوزه فعالیت‌های این اداره کل تدوین و به استاندار ارائه شده است.
مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز ضمن قدردانی از زحمات مدیر کل و سرپرست سابق این اداره کل ابراز امیدواری کرد که با همکاری های هر چه بیشتر گام های مثبتی به خصوص در حوزه گردشگری برداشته شود و از موضوعات در حوزه های مختلف صنایع دستی و میراث فرهنگی گره‌گشایی شود.
خاکی حمایت از بخش خصوصی و علاقه مندان را بسیار با اهمیت و ویژه عنوان کرد و گفت: حمایت از بخش خصوصی و علاقه‌مندان حوزه‌های این اداره کل به صورت ویژه انجام می‌شود.
به گفته مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز برای پیشبرد همه جانبه فعالیت‌ها انتظار، نگاه ویژه وزارتخانه به استان است تا این آغاز دوباره با انگیزه و قوی باشد.
خاکی افزود: تلاش می‌کنیم توسعه متوازن و همه‌ جانبه در تمام بخش‌های حوزه اداره کل بر اساس توانمندی ها و هم افزایی درون استانی و همکاری بخش خصوصی صورت بگیرد.
خاکی پیش از این به عنوان عضو هیأت مدیره و معاون مالی و اداری شرکت توسعه گردشگری ایران فعالیت داشته است. 1. نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی شورای شهر است
 2. بهمن بهمن دار درگذشت
 3. تکلیف سامانه یکپارچه خودرو روشن شد
 4. پیشنهاد ایران به عربستان برای لغو روادید
 5. غایب بزرگ ایران در بازی‌های آسیایی
 6. رقابت سانتافه و توسان در کاهش قیمت
 7. نقره به رنگ طلا؛ کسب نخستین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران در بازی های آسیایی
 8. زمان اعلام نتایج نهایی کنکور مشخص شد
 9. شکست تیم ملی هندبال ایران مقابل کویت
 10. چه شغلی مناسب تیپ شخصیتی شماست؟
 11. سامانه یکپارچه خودرو حذف شد
 12. قیمت جدید مرغ اعلام شد
 13. خبر مهم سخنگوی شورای نگهبان درباره انتخابات ۱۴۰۲
 14. اعلام شیوه جدید فروش خودرو
 15. اولین علت مرگ در استان بیماری های قلبی عروقی است
 16. پرداخت تسهیلات خودرو و مسکن به خبرنگاران
 17. هفته اول مهر زمان طلایی تزریق واکسن آنفولانزا
 18. راه اندازی نهضت کاهش قیمت تمام شده مسکن
 19. احتمال برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در یک کشور شرق آسیایی
 20. صعود دو پله‌ای کاروان ایران با کسب ۷ مدال رنگارنگ
 21. قالیباف: ایرانیان خارج از کشور باید در مجلس نماینده داشته باشند
 22. امیر غفرانی درگذشت
 23. پیام مهم رهبر انقلاب همزمان با هفته دفاع مقدس
 24. سند کاهش فقر چیست؟
 25. حکم قصاص قاتل شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد اجرا شد
 26. پرسش همتی درباره مهم‌ترین سند ۵ سال آینده؛ قابل اجرا است؟
 27. سلیمی جنگید اما نقره گرفت
 28. تصمیم نهایی دولت درباره قیمت بنزین اعلام شد
 29. یوسف صبری ۳۰ ثانیه‌ای طلا گرفت
 30. افشین سلیمی و دشت دومین طلایی کاروان ایران
 31. الهه منصوریان صاحب مدال نقره شد
 32. چرا در ایران ابر تورم رخ نداده است؟
 33. مزایده خودروهای سبک و سنگین وارداتی برگزار می شود
 34. از مصاحبۀ جنجالی بیرو تا خشم کارلتو
 35. خاطرا ت را با دور کُند مرور کن...
 36. گناهکارِ بی‌‌گناه!
 37. همۀ راه‌‌ها از مهارِ تورم می‌‌گذرد!
 38. حذف هاری با واکسيناسيون سگ‌ها امکان‌پذير است
 39. ادعای عجیب رئیسی درباره آمار اشتغال در استان ها
 40. شرط تغییر حداقل حقوق کارگران اعلام شد